Флеш-моб «17 година 17 хвилин» у Житомирі

1 квітня – брехня всесвітня. Цей день кожен з нас пам”ятає з дитинства: синій ніс після фрази: “а що це в тебе на кофті?”, крадений портфель в школі, імітування проткнутої цвяхом руки перед батьками після чого невинним голосом кажеш: “Це тільки жарт”. )))

Сміх та й годі. Цього разу, вже в котре, порцію сміху нам дарував наш ТЦ “Глобал” та Житомирский КВН. На протязі дня проводились конкурси та розважальна програма для дітей та дорослих. На певних “станціях” які були розміщенні по всьому ТЦ наші КВНщики розважали людей. Наприклад, з вигуком: “Акція, візьміть будь-ласка!” дівчата роздавали пусті папірці перехожим. Хто “попадався на цю вудочку” – того з посмішками вітали з 1 квітня хлопці які бігали в костюмах (білки, пінгвіна та ленивця).

Але бумом вечора став флеш-моб, кодова назва і час проведення якого “17 година 17 хвилин”. Рівно в визначений час хлопчина під два метри (Сергій, в народі відомий як “Лімузін”) з жовтою кулькою в руках з”явився в районі фонтану, що і стало сигналом до початку дії.

Всі учасники (близько 200 чоловік) шикувались за Сергієм і шли змійкою з “серьйозними лицями” (це було тяжким випробуванням, повірте мені на слово) по всьому ТЦ.

Роман Гарбовський “Бродвей” (учасник): “Наверное впервые случайные прохожие содрогнулись от удивления и улыбнулись… особенно когда толпа в 150-200 человек одновременно хлопали… было весело, необычно, а главное массово))”

Хлань Игорь “Бродвей” (учасник): “Было очень интересно, не припоминаю ранее подобных мероприятий, сам участвовал (шел где-то 5-м вроде)))) было смешно наблюдать за реакцией людей, видящих эту “змейку”, которая росла буквально поминутно…”.

Андрій Упир, виконавчий директор Житомирського КВН: “Перше квітня – день сміху, який, мабуть, більше за усіх інших дарують житомирські КВНщики. Для молодих, веселих та кмітливих, сміх – стиль життя не лише 1-го квітня. Ну а вже першого квітня ми просто зобовязані “відірватися” на повну!

Сьогодні у нас флеш-моб і концерт в Глобалі. Приємно, що до флеш-мобу приєдналося багато сторонніх людей, які не є постійними прихильниками КВНу. Це значить, що позитивний світогляд, все таки, починає пробиватися в свідомості наших людей, часто засмучених життєвими проблемами та негараздами. Отож, шановні житомиряни, давайте бути хоч трішечки веселішими та усміхненішими. А КВНщики прикладуть до цього максимум зусиль!”

Руслан Бурковский “Бродвей”: “День сміху у торгівельно-розважальному центрі “Глобал UA” реально вдався. Всі команди КВН, які там виступили, показали, що в Житомирі ще є люди які вміють жартувати. Виступали три досвідчені команди, які не перший рік розважають Житомирську публіку зі сцени. Ранетки, Бродвей та Алла Кудлай – саме цим командам випала така змога виступити на день сміху. Публіка була задоволена що і є найголовнімим. Всім дякую)”