Результати фіналу конкурсу “Співають всі”

Фіналісти конкурсу "Співають всі"

В ЖДТУ співали усі, переміг — Дмитро Бондарчук

В університеті 28 квітня пройшов фінал конкурсу “Співають всі” серед талановитої молоді вузу. Конкурс відбувався вперше, і мав на меті знайти дійсно співочого студента чи студентку, які надалі могли б представляти свій навчальний заклад на різноманітних вокальних конкурсах міста та країни.

Найімовірніше надалі рідний університет представлятиме Дмитро Бондарчук, адже його спів жюрі оцінило найвище. Друге місце не отримав ніхто. Натомість на третій сходинці розмістилось двоє – Ірина Моторна та Олександр Палюшкевич.

Приз глядацьких симпатій отримала Вікторія Король. Уже після виступу розкрила деякі секрети свого виступу: “Мені випала “Авторська Пісня”, тому я співала власну пісню Попросила хлопців підіграти на піаніно, барабанах, бас-гітарі і електро-гітарі, як не дивно вперше нормально зіграли ми тільки на сцені під час виступу. Друга пісня – “I Love you Baby” багато ким переспівана, а в мене на фоні грали хлопці з КВН-команди “Бродвей”. Номер також ставився вже під час самого виступу. Я відірвалася на сцені, бо просто люблю співати”.

Організаційні моменти: “До нас постійно надходять листи про різні конкурси серед співаків. Але ми не маємо кого туди відправити. Тому цього року й вирішили провести “Співають всі”. Спочатку надійшло 15 заявок, потім конкурсантів прослухало жюрі і обрало десятку кращих, які представили по два номери на фінальному концерті. Однією з умов було те, що під час жеребкування кожен витягнув певний жанр пісні, яку виконав у фіналі. Другу пісню можна було обрати самостійно. Якщо учасник перебував у якомусь гурті, то можна виступати разом з ним. Підготовкою номера кожен займався самостійно, але ми не висували ніяких вимог. Виступ конкурсантів оцінювався за трьома критеріями. Аби обрати найкращого виконавця ми включили до складу жюрі заслужених працівників культури України, керівників ансамблю “Акорд” – Любов Голуб та Віктора Голуба. Сподіваємось, що це не остання перемога Дмитра, і він ще обовязково покаже свої вили на інших престижних конкурсах”.