Благодійна акція із збору макулатури

Благодійний фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя» спільно з вищими та середніми навчальними і виховними закладами міста Житомира, до якого входить Житомирський державний технологічний університет, провів благодійну акцію із збору макулатури.

Кожен студент, викладач чи співробітник може здати старі й непотрібні у власному побуті газети, журнали, книжки, зошити, папери на спеціально обладнані пункти прийому макулатури у навчальному закладі.  Всі виручені кошти від здачі макулатури були  направлені на допомогу онкохворим дітям Житомирської обласної дитячої лікарні.

З 1 липня по 5 липня 2011року відбувався централізований вівіз макулатури з пункту, який бува створений у Житомирському державному технологічному університеті. За підсумками акції за період  її проведення – студентами, викладачами та працівниками університету було зібрано 1299 кг. макулаури, що в грошовому еквіваленті склало 1243 грн., всі зібрані кошти було перераховано на рахунок благодійної організації “Разом до життя”, які надалі витрачені на лікування онкохворих діток.

Профспілка студентів та студентський ректорат висловлює свою вдячність усім не байдужим прийнявших участь, та особливу вдячність висловлюємо викладачам та завідуючим кафедр хто допомагав у зборі макулатури.