Доросле життя

Розпочався сезон випусків.

Більшість студентів вже здали сесію та відпочивають, а деяким здавши сесію відпочинок і не світить, я маю на увазі не боржників, а наших випувкників.  Адже отримавши ступін бакалавра необхідно готуватись до вступу вже для отримання ступення спеціаліста або магістра. А випускників які вже отримали ці ступені чекає доросле життя: пошук роботи, просування по кар’єрним сходинкам, соціальний розвиток.

Отримавши свій диплом вас охоплює відчуття радості та смутку. Радості, що ви нарешті отримали довгоочікванній та у деяких випадках довговистражданний диплом, що ви пройшли цей етап вашого життя, а смутку через те, що все колись закінчується, звичний образ життя вже необхідно змінити, друзі які підтримували тебе та яких підтримував ти вже не зможуть бути поряд кожного дня, хоча все залежить від вас.  Отримавши диплом випускника нашого університету, ви робите впевнений крок до своїх майбутніх перемог та звершень, тепер тільки від вас залежить щоб ваш талант, енергія та працьовитість працювали на вас.

Бажаю вам, щоб всі ваші плани і надії здійснилися! Нехай на життєвому шляху вам допомагають вічні і світлі орієнтири: гідність і відповідальність, працездатність і дружба, віра і любов до близьких.

поради випускникам