Рішенням Парламенту індексація стипендій не оподатковуватиметься

Верховна Рада прийняла поправку до ст.165.1.26 Податкового кодексу України, що звільняє індексацію стипендій від оподаткування.

Згідно з Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України», прийнятим Верховною Радою України 7 липня, підпункт 165.1.26 після слів “сума стипендії” доповнено словами “включаючи суму її індексації, нараховану відповідно до закону”.

«Це означає, що не оподатковується не тільки студентська стипендія, а і її індексація», – зазначила т.в.о. керівника Секретаріату Всеукраїнської студентської ради Анастасія Сабова.

«За» проект Закону проголосувало 264 народних депутата. Він набуде чинності після підписання Президентом.

Нагадаємо, що з набуттям чинності нової редакції Податкового кодексу України з січня 2011 року із стипендій українських студентів щомісячно віднімалося від 25 грн податку.

• хорошо

• конечно хорошо, 5 лет делать вид, что учимся и получать такие же деньги, как у некоторіх всю жизнь пахавших пенсия…