Делегація ВСР зустрілася з віце-президентом Європейського студентського союзу

23 вересня в рамках Форуму міністрів освіти європейських країни відбулася зустріч представників Всеукраїнської студентської ради з віце-президентом Європейського студентського союзу Каріною Уферт.

Під час зустрічі Каріна Уферт розповіла про основні напрямки роботи Європейського студентського союзу, механізми впливу ЄСУ на органи влади Євросоюзу та розвиток студентських організацій національного рівня.

Вона також зазначила, що важливим питанням є формування єдиного європейського простору вищої освіти та посилення європейських освітніх програм в країнах Східного партнерства.

Т.в.о керівника Секретаріату ВСР Анастасія Сабова в свою чергу розповіла про структуру та діяльність Всеукраїнської студентської ради та окреслила проблемні моменти в діяльності студ.самоврядування України.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Зустріч пройшла у жвавому обговорені студентських проблем, перспектив їх вирішення, студентські лідери побачили як працює самоврядування та які воно виконує функції у Європі, обговорили перспективи розвитку ОСС в Україні.

• І про все і ні про що. А трошки детальніше можна? Будь ласка.

• http://www.esu-online.org – це офіційний сайт, там є інформація чим саме займається Європейський студентський союз, наша розмова була побудована на тому щоб поближче познайомитись з роботою ESU, а їхня в свою чергу на тому щоб поближче побачити, що таке студентське самоврядування в Україні.