Чемпіонат зі стратегічного менеджменту GMC

7.10.2011р. Студентський ректорат провів зустріч  студентів та з представником організаторів першого студентського чемпіонату з глобального менеджменту – Іриною Дибою. Студенти 3-5 курсів мали змогу вперше почути про проект, про його переваги та недоліки та дізнатись про всю необхідну інформацію.Для тих хто не почув інформацію докладніше:Дізнайся більше про те як збільшити свій капітал, що робити для того, щоб отримати прибуток та управляти людьми, фінансами, компанією, прийнявши участь у Всеукраїнському чемпіонаті зі стратегічного менеджменту. Перші 3 три тури відбуваються на сайті http://gmc.in.ua/uk/.Зареєструй свою команду та доведи, що найкращі управлінці – студенти  з Житомира!!!Global Management Challenge Junior – перший студентський чемпіонат зі стратегічного менеджменту, в якому беруть участь студенти  із 235 ВНЗ країни.Учасники чемпіонату: студенти 3 – 5 курсів ВНЗ України.Збери команду із 3-5 друзів. Команда – це рада директорів великої компанії. Ти – один з них (директор з маркетингу, директор з продажу, директор з виробництва, директор з персоналу, фінансовий директор).Участь для студентів безкоштовна!Щоб взяти участь у змаганні потрібно зробити наступні кроки:1. Зібрати команду однодумців (3-5 чоловік) і придумати яскраву назву.2. Зареєструвати свою команду та отримати підтвердження про реєстрацію.3. Завантажити та уважно вивчити Правила змагання.4. Розподілити ролі в команді.5. Завантажити історію компанії і отримати своє перше завдання.6. Проаналізувати управлінські звіти і визначити від чого залежить вартість акцій.7. Прийняти перше у своєму житті управлінське рішення і занести його до Листа прийняття Рішень.Жорстка конкуренція і боротьба за споживача не лише загартують Вас і допоможуть відчути реалії справжнього бізнесу, але допоможуть отримати досвід управління великою компанією, конкуренції на міжнародному ринку, що прирівнюється до кількох років роботи в реальному бізнесі.

Реєстрація Всеукраїнського студентського чемпіонату з управління віртуальною компанією продовжено до 1 листопада 2011 року!

За додатковою інформацію звертайтесь за : (097)17111134- Алла – Координатор Житомирської області.