Роль органів студентського самоврядування в адвокації здорового способу життя

Харківський національний економічний університет разом із Всеукраїнською студентською радою при міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України (ВСР) та молодіжною організацією ХНЕУ було проведено круглий стіл на тему: “Роль органів студентського самоврядування в адвокації здорового способу життя”, який проводився 22 жовтня 2011 року.

На сьогоднішній день проблема здорового способу життя є актуальною та болючою. Студентські лідери усієї України зібрались у Харкові для того щоб, обговорити це питання, поділитися досвідом та вирішити як саме необхідно діяти, щоб студенство обрало для себе шлях здорового способу  життя. Заслуавши 15 доповідачів  було винесено єдине рішення: під патронатом  ВСР провести конкурс соціальної реклами саме серед студентів, та збільшити кількість соціальних реклам на телебаченні, як це передбачено законом України. Окрім цього кожен іхз присутніх виніс для себе щось нове та корисне, що надалі буде впрваджувати у своємо навчальному закладі.

Ніхто не подбає про твоє здоров’я крім тебе самого!