Житомирська область увійшла до президії ВСР

14.10.2011р. у стінах Житомирського державного технологічного університету проходили вибори члена Президії Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти, науки, молоді та спорту України (далі – ВСР) від Житомирської області.

Було запрошено лідерів студентського самоврядування таких вищих навчальних закладів Житомира як Житомирський державний технологічний університет, Житомирський державний університет ім. Івана Франка, Будівельний коледж Житомирського національного агроекологічного університету, ВДНЗ Житомирський коледж ресторанно-туристичнго бізнесу та торгівлі, КВНЗ “Житомирський Інститут Медсестринства”, Житомирський базовий фармацевтичний коледж ім.Г.С. Протасевича, Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права. Засідання відбулося під головуванням представника Секретаріату ВСР Нагаївської Дарії. На порядку денному вірішувалось питання про обрання члена призидії ВСР при МОНМС, який надалі буде представляти область на всеукраїнському рівні, лобіювати питання студентів Житомирщини, та працювати з органами студентського самоврядування Житомирщини.

Шляхом голосування студентська рада Житомира обрала членом призидії ВСР – Студентського Ректора Житомирського державного технологічного університету  Сладковську Аллу Олександрівну.  Вітаємо Сладковську Аллу – бажаємо наснаги, творчих надхнень та плідної роботи на теренах Житомирщини та України.

Нагаївська Дарія.