Студентська Осінь

Вперше цого року студентське самоврядування проводить фестиваль “Студентська осінь”. Кожен бажаючий може прийняти участь: стати учасником конкурсів, або ж наглядати за перебігом подій.

Отже,  на минулому та на цьому тижні проходить конкурс на кращу кімнату гуртожитків уже було відібрано кращі кімнати з кожного факультету, та не забаром всі дізнаються переможців. Також на минулому тижні проходили спортивні змагання в яких прийняло 65 учасників та вже було визначено переможців.

Цого тижня проходитимуть виставки у холі актового залу, отож завітайте та подивіться на наших талановитих студентів, виставки таких напрямків ви можете побачити: фото виставки, виставки ручних робіт та виставка монументів кожного факультету.

Фінальним акордом фестивалю стане концерт присвячений до дня студента та вже традиційною дискотекою.

Концерт відбудеться о 17-15 в актовому залі.

Дискотека присвячена до дня студента буде проходити у клубі, квитки в який ви можете придбати в 222ауд.

Не проходьте повз фестиваль завітайте на свято!