Гру 8, 2011 - Без категорії    No Comments

Будуємо нову Житомирщину

6 грудня в обласній телерадіокомпанії відбувся Другий конгрес молоді Житомирщини «Будуємо нову Житомирщину». Він спрямований на висвітлення проблем молоді, шляхів їхнього вирішення, на залучення молодих людей до процесу прийняття рішень влади. Організатором заходу виступило головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Молодь Житомирщини складає 370 тисяч осіб, що становить третину населення області. Місце молоді області в суспільному житті визначається не лише значною його часткою в структурі населення, але й громадською активністю, вмінням і бажанням втілювати і реалізовувати свої ідеї. Тому конгрес молоді покликаний сформувати якісно нову модель молодіжного суспільства в Житомирській області, що базуватиметься на принципі верховенства інтересів молоді, вихованні соціальної відповідальності.

Під час заходу про проблеми і перспективи сучасної молоді говорили представники районних та міських громад. Учасники Обласного конгресу звернулися до облдержадміністрації та обласної ради з пропозиціями: створення обласного молодіжного центру, обласної студентської ради, обласного центру по роботі з дітьми та молоддю з девіантною поведінкою, надання фінансової підтримки реалізації молодіжних ініціатив у сільській місцевості, введення у кожній сільській раді уповноважених по роботі з молоддю в напрямку фізичної культури та спорту. Представники молодіжних рухів Житомирщини висловили своє сподівання на те, що на засіданні сесії обласної ради 15 грудня їхні пропозиції будуть враховані при затвердженні програми «Родина і молодь Житомирщини» на 2012-2016 роки.

У Житомирі відбувся загальнообласний конгрес молоді