Крапля крові

Врятувати життя може тільки людина!

В нашій країні є велика проблема у нестачі донорської крові. Що дня, люди,  потребують додаткової сили  додаткової крові, яка допоможе вижити. Донедавна я не розуміла всього масштабу проблеми та наскільки це все важливо, але коли почала самостійно займатись донорством зрозуміла набагато більше.

Ви знали, що б здати кров донор має бути абсолютно здоровим: невживати спиртного, не їсти шкідливу їжу та ще багато чинників які впливають на показники крові. Здаваючи кров, вас перевірять по багатьох показниках, перевірять загальний стан вашого організму, перевіряють чи можете ви  стати донором.

Вже давно серед студентських лідерів зріла ідея допомогти хворим якім необхідна кров, і сьогодні для цього було зроблено перший крок.  20.12.2011року активісти та волонтери нашого вузу, та ще декількох нашого міста – зібрались заради того щоб допомогти онкохворим дітям, та хворим які потребують крові. Протягом декількох годин, понад 20 студентів перевірили своє здоров’я та зробили добре діло. Кров яку сьогодні здавали, одразу ж передали до обласної онкогематології та залишили для проходження інкубаціонного періоду за для того щоб згодом передати її хворим.

Донори отримують такі переваги, як :

• Моральне задоволення від доброї справи, в якій особисто прийняли участь.
  • При регулярному донорстві проходить омолодження організму, покращення діяльності імунної системи, печінки, підшлункової залози, інших органів травлення.
  • Донор має унікальну можливість безкоштовно провести сучасне дослідження крові.

Після сьогоднішньої акції, після власного прикладу, будуть створюватись бази даних донорів, звертаємося до вас не будь- те байдужими, допоможіть ближньому своємо.

Донори