Радість діткам

19.12.12року. було свято – Святий Миколай.

Кожного року студенти нашого університету їздять по дитячим будинкам та дарують радість діткам які там проживають. Цього року було відвідано 3 дитячих будинки, поздоровленно до 500 діток. Цього річ студентський ректорат провів додаткову акцію по збору іграшок, після закінчення якої ми усі зібрані іграшки розділили між дитячими будинками. Усі хто приймав участь у акції подарували величезну радість діткам.

Дітки відчули тепло та любов з яким приїхали до них подарунки та групи казкових персонажів. Адже кожен факультет додатково для вихованців дитячого будинку влаштував маленьку новорічну казку. Щиро дякуємо усім хто не залишився байдужим і прийняв участь у акції “Святий Миколай в кожному серці”.

Увагу діткам ми плануємо дарувати не  1 раз на рік, а протягом усього року. У планах студентського ректорату відвідувати дитячі будинки протягом року з різними програмами для діток: “Ми плануємо подарувати малечі свою любов, допомогти їм у такий важкий період їхнього життя та ще раз показати що вони потрібні.”

Якщо у вас є бажання дарувати добро разом з нами приєднуйтесь, ми будемо тільки раді.