Святий Миколай у кожному серці

В День Святого Миколая, кожна дитина вірить у казку. Вірить у те, що добрий дідусь уночі покладе під подушку довгоочікуваний подарунок.

На жаль, у нашій країні є й такі діти, котрі не мають змоги відчути цю чарівну мить. Це підопічні дитячих будинків.

Тому студентський ректорат ЖДТУ влаштував благодійну акцію “Святий Миколай у кожному серці” для збору іграшок та коштів, де кожна людина: чи то студент, чи то викладач, мав змогу відчути себе чарівником та подарувати хоча б маленьку мить щастя дітям-сиротам.

Ніхто не очікував, що наші студенти такі не байдужі, усіми зусиллями ми зібрали багато іграшок, та навіть речей. Все, що вдалося зібрати буде передано у 4 дитячих будинки, якими опікується кожен факультет.
Весь колектив ОСС ЖДТУ щиро дякує всім тим, хто проявив чуйність та душевну доброту!Щасти Вам у Новому 2012 році!

Веселих різдвяних свят!

Катерина Чапська