Січ 29, 2012 - Без категорії    1 Comment

У всеукраїнському рейтингу житомирський “політех” кращий в області

Наприкінці минулого 2011 року інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» оприлюднив консолідований рейтинг навчальних закладів України. До цього рейтингу із 275 потрапили й житомирські ВНЗ.

Зокрема, найкращим в області, Житомирський державний технологічний університет, який уже понад півстоліття успішно функціонує в регіоні. А в загальному рейтингу посіли 70 місце.

Житомирський національний агроекологічний університет на 114 місці, а от найпопулярніший серед абітурієнтів Житомирський державний університет ім.І.Франка аж на 127 місці.

Топ-5 найкращих українських вишів складають НТУУ “Київський політехнічний інститут”, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Національний університет “Львівська політехніка” та НТУ “Харківський політехнічний інститут” відповідно.

Втім, у якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги вузів України: ЮНЕСКО “Топ-200 Україна”, “Компас” і “Вебометрикс”. Таким чином, у загальній таблиці підсумовано рейтингові місця вузів за версією “Топ-200 Україна”, “Компас” і “Вебометрикс”.

1 Comment