Бер 7, 2012 - Без категорії    No Comments

MBA “на підборах”

Сьогодні успішна жінка бізнес-леді ні для кого не новина. Сьогодні як ніколи є можливість збудувати кар’єру якщо Ви “на підборах”, але у будуванні кр’єри навчання ніколи не буває зайвим. Тому усе більше жінок йдуть на навчання до шкіл MBA. Майже 40% усіх осіб які складають GMAT – жінки.

Це пов’язано з тим, що MBA – це відмінний спосіб для досягнення професійних і особистих цілей. Усе більше жінок складають іспит GMAT, який є квитком до іноземних MBA. Ще десять років тому, тільки 10-15% від усіх студентів MBA складали жінки. На сьогодні ж їх у два рази більше. Прекрасна стать у великій кількості нарешті заполонила програми MBA.

Бізнес-школи насправді чекають на анкети від жінок. Спеціалісти, які займаються прийняттям заявок визнають, що і надалі існує багато міфів, які стримують жінок від подання анкет до бізнес-шкіл. Ось два з них.

Міф 1: В MBA варто навчатися, якщо Ви працюєте на велику корпорацію
Насправді, MBA можуть бути корисні у будь-якій організації. Серед них, некомерційні організації, сімейний бізнес або малі підприємства молодих людей можуть отримати вигоду з підвищення навичок співробітників шляхом навчення у MBA. Багато людей визнають, що такого роду навчання змінює їх погляди на життя і проблеми, а також кардинально, змінює їх ментальність і стає кульмінаційною точкою ужитті.

Насправді, багато випускників MBA стають працівниками великих корпорацій, і досягають у них успіху. Тим не менш, багато менеджерів зі ступенем MBA обирають невеликі часто некомерційні організації, управління в сфері мистецтва, охорони здоров’я, освіти або навіть будують військову кар’єру. Для багатьох випускників, МВА – це початок розвитку власного бізнесу, часто родинного. Дослідження показали, що з поміж випускників шкіл MBA 2008 року, 32% планують працювати в організаціях зі штатом до 1000 працівників.

Зі ступенем MBA можна здіснити мрії, досягти професійних цілей у різних організаціях, незалежно від того “на підборах” Ви чи ні.

Міф 2: Бізнес-школи не підтримують жінок
Насправді, існують великі відмінності між школами бізнесу. Деякі з них більше заохочють жінок до навчання, інші трохи менше. Однак, пожвавлення серед жінок останнім часом і збільшення кількості акцій, орієнтованих на саме на них, дають надію, що незабаром усі міфи які відлякували прекрасну стать від навчання у MBA поринуть у минуле.

Варто поговорити з випускниками жінками і чоловіками, або особами, відповідальними за набір у даній школі на тему організаційної культури. У школах усе більше і більше з’являється організацій, що займаються питаннями надання допомоги жінкам. Тому хорошою ідеєю буде ознайомитися з повним спектром пропозицій установи, до якої Ви збираєтеся піти на навчання. У розмові з випускниками та студентами школи дуже швидко руйнується міф про те, що жінок не підтриують.

Зустріньтеся з майбутнім собою
В принципі, усі поважні школи MBA дають можливість кандидатам на навчання перед його початком познайомитися зі студентами або випускниками школи. У школах МВА навчається багато жінок. Для того аби мати можливість поспілкуватися з ними варто лише почитати про зустрічі або семінари, організовані програмами, а також ділитися своіми думками і досвідом на сторінках MBA-прорталів. Також там можна знайти усе більш потужні фундації, клуби й асоціації biznes women.

MBA на підборах – буденна річ
Через кілька років число жінок-студентів MBA буде збільшуватись, адже амбіції жінок невпинно зростають. Школи MBA не будуть асоціюватися лише з чоловіками і “підбори” твердо посядуть своє місце у школах бизнесу, а може навіть жінки перевищать за чисельністю чоловіків.

За матеріалами сайту: www.mba.com