Бер 5, 2012 - Без категорії    No Comments

Науково-практична конференція в ЖДТУ

Житомрський державний технологічний університет запрошує викладачів, докторантів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів м. Житомира приймати участь у роботі Міжвузівської науково – практичної конференції, присвяченої дню науки, яка відбудеться 17-18 березня 2012року. Наукові напрямки конференції:

1) Машинознавство, обробка матеріалів у машинобудуванні.

2) Автомобілі та автомобільне господарство.

3) Комп’ютеризовані та автоматизовані системи управління. математичне моделювання процесів і систем.

4) Інформатика  і програмне забезпечення систем.

5) Радіотехніка та телекомунікації.

6) Біотехнічні та медичні прилади і системи.

7) Розробка родовищ корисних копалин. Промислова екологія.

8) Економічні науки: інновації в економіці і трансферти управлінських технологій.

9)Бухгалтерський облік та аудит.

10) Менеджмент і маркетинг підприємства та бізнесу.

11) Фінанси.

12) Історія, філософія. Педагогіка та психологія, Філологічні науки.

Вимоги до оформлення:

– тези доповіді в одному примірнику, в роздрукованому та електронному вигляді в редакційно-видавничий відділ (каб. 217) .

– 2 повні сторінки формату А-4 згідно вимог до тез “Вісник ЖДТУ” із зазначенням для студентів: ПІБ, факультет, курс, група, науковий керівник

– вказати контактний телефон .