Теоретичні і практичні аспекти здорового способу життя

Сьогодні 22 березня 2012 року в нашому університеті Студентським ректоратом було проведено вузівську конференцію “Теоретичні і практичні аспекти здорового способу життя”.

Наші активні студенти піклуються не лише про своє здоров’я своїх близьких, друзів та колег.

Перед студентами виступали, як представники студентського ректорату так і запрошені гості.

Представники: Червоного хреста – Голумбевська Інна Сергіївна; Центру обласного медичного здоров’я та спортивної медицини, нарколог – Мельник Юлія Станіславівна. Сюрпризом для наших студентів став головний лікар санаторію профілакторію Житомирського  державного технологічного університету Маху  Юліан Степанович, який розповів про оздоровчу базу для студентів та викладачів нашого університету, особистим прикладом для присутніх став Абсолютний чемпіон України з пауерліфтингу, студент факультету інформаційно-комп’ютерних технологій Гречка Валерій.

Конференція проходила досить жваво, студентам  не роповідалось про шкоду від якогось одного з подразників які оточують нас, а про всіх одразу. Говорилось також не тільки про шкоду, а й про ту користь яку можна зробити для свого організму, як покращити своє здоров’я. Під час конференції гості та організатори мали змогу донести до студентів основи які необхідно знати кожному.

Відгуками студентів став лише позитив, як виявилось студентству, молодим людям не вистачає нині інформації про здоровий спосіб життя. Необхідно ввести активну пропаганду для того щоб дійсно донести ідею здоров’я до молоді.

• фотографии перефотошопили, вышло некрасиво

• к фотографиям не кто не претронулся (у нас небыло времени), скорее всего это просто режжим фотоапарата.