GMC в ЖДТУ

Стартував п’ятий ювілейний сезон Всеукраїнського студентського чемпіонату

зі стратегічного менеджменту GMC Junior 2012.

За 4 роки існування в Україні чемпіонат залучив більше  ніж 35000 студентів із усіх куточків України і виховав ціле покоління молодих талановитих менеджерів.

Не обминув проект і місто Житомир.  26 вересня відбулася презентація проекту GMC Junior 2012 в трьох університетах нашого міста. В Житомирському національному агроекологічному університеті, Житомирському університеті ім.. І.Франка і ,звісно, в Житомирському державному технологічному університеті!  Гостем і доповідачем презентації була гість з міста Києва – Альона Новгородська, яка являється всеукраїнським координатором програми GMC. В нашому університеті презентацію проекту відвідали студенти 4-5 курсів ІОФ і ФЕМ!

У зв’язку із стартом проекту, розшукуються юнаки і дівчата, чия життєва позиція не дозволяє сидіти, склавши руки, любителі проявляти активність, організовувати різні події і міняти світ навколо себе.

Ти яскравий, креативний і маєш організаторські здібності?Ти економіст, політолог, технолог або інженер?Ти живеш в Східному, Західному, Південному або Центральному регіоні України? Ти активний і цілеспрямований ентузіаст?Ти готовий запалити і повести за собою людей? … Тоді приєднуйся до зоряної команди регіональних координаторів Global Management Challenge Junior!

Кожен студент 3-5 курсів ВНЗ України може безкоштовно зареєструватися та взяти участь у Чемпіонаті.

Участь в проекті дає студентам можливість:

– Відчути реалії конкурентної боротьби в бізнесі

– Отримати нові знання та застосувати ії на практиці

– Визначитисьу професійному виборі

-Познайомитись з топ-менеджерами та власниками найбільших компаній України

– Отримати перспективну роботу

– Здобути  унікальний досвід управління великою компанією.

Ми щиро раді, вітати тебе в нашій команді! Це твій шанс проявити себе з кращого боку, показати свої сильні сторони, оточити себе талановитими людьми і рухатися до вершин успіху! Адже тільки в одній команді ми зможемо побудувати наше гідне майбутнє і майбутнє нашої країни!