Колегія ВСР

uk

Сьогодні відбулося засідання Колегії Житомирської області Всеукраїнської студентської ради на базі Житомирського державного технологічного університету. Цього року склад Колегії було розширено та тепер у ВСР Житомирської області входитимуть такі навчальні заклади:

Житомирський державний технологічний університет, Житомирський державний унівенрситет ім. І.Франка, Житомирський інститут медсестринтва, Житомирський технологічний коледж, Житомирський автомобільно-дорожній коледж, Житомирський базовий фармацевтичний коледж, Житомирський коледж ресторанно-туристичного бізнесу та торгівлі, Житомирське музичне училище ім. В.С. Косенка, Житомирський економіко-гуманітарний інститут.

На засіданні було заслухано звіт роботи координатора ВСР за 2011-2012 рр. Сладковської Алли. Вона детально розповіла про призначення, функції та основні проекти ВСР.  Також обговорювалися плани на наступний рік та відбулося переобрання Члена президії від Житомирської області.В результаті, за гідне представлення області в складі президії ВСР, було вирішено продовжити повноваження Члена президії Сладковської Алли, Студентського ректора ЖДТУ, ще на один рік.

2012-09-28-12fggg.16.37;;