Молодіжна міжпарламентська асамблея України

GOL_5959
З 22 по 24 листопада 2012 року відбувся ІІ навчальний модуль “Молодіжного дипломатичного корпусу” у місті Києві. Учасники програми були відібрані з числа керівників та лідерів молодіжних організацій та студентських парламентів за результатами тренінгів, які проводились у всіх регіонах України.

Нагадую в Житомирі тренінг відбувася 15 жовтня 2012 році, в якому прийняли участь представники молодіжних організацій міста та лідери органів студентського самоврядування.

Під час ІІ навчального модулю учасниками було відвідано Кабінет Міністрів України та Департамент молоді та спорту України, де молоді дипломати мали змогу поспілкуватися з  Першим заступником Голови Служби Сергієм Глущенком та директором департаменту з питань молоді та комунікацій Ігорем Хохичем.

Основною метою програми є: підвищення рівня залучення соціально-орієнтованих українських НГО в міжнародну діяльність шляхом створення команди представників НГО, які професійно беруть участь в програмах української громадської дипломатії.

На завершальному засіданні “Молодіжної міжпарламентської асамблеї України” було обрано Президента Асамблеї – Юрія Москаленка та його заступників по напрямках:

Віце-президент у напрямку співпраці з державними органами влади – Сладковська Алла (м. Житомир)

Віце-президент у напрямку наукової діяльності – Нагаївська Дар’я (м. Харків)

Віце-президент у напрямку міжнародних відносин – Тихонова Дар’я (м. Вінниця)

Віце-президент з студентського напрвлення – Макарчук Максим (м.Київ)

Віце-президент з соціального напрямку – Євдощук Анатолій (м.Житомир)

Головою палати регіонів обрали – Малюгу Анну

Головним секретарем ММПА – Данилова Анна.