В ім’я життя

20 грудня 2012 вже традиційно пройшла акція «В ім’я життя» під патронатом Обласного управління молоді і спорту разом із Житомирською обласною студентською радою. Участь в акції приймали не тільки наш університет (Житомирський державний технологічний університет), а й Житомирський інститут медсестринства та університет Україна. Найактивнішими студентами звичайно стали студенти ЖДТУ, з наших студентів найактивнішою стала група ІОФ – ОА-64. За підсумками всієї акції прийняло участь близько 100 студентів, що є значно більше ніж минулого року.

На скільки важливо стати донором крові?

Бути донором – це норма життя дорослої та відповідальної людини.

Бути донором – це означає рятувати життя людей, тобто бути героєм навіть в звичайних для тебе умовах.

Кров, одержана від донорів, може знадобитися в різних ситуаціях. Зокрема: жертвам автомобільних аварій, жінкам під час пологів, хворим під час різних операцій з онкогематологічними захворюваннями.

Також з крові та її компонентів виготовлять ліки для хворих деякими важкими захворюваннями. Це означає, що в певний момент ДОНОРСЬКА КРОВ МОЖЕ ЗНАДОБИТИСЯ ПРАКТИЧНО КОЖНОМУ З НАС.

Хто може стати донором:

–          Вік старший 18 років;

–          Вагою більше 50 кг;

–          І відсутність протипоказань (повний список протипоказань www. Bloodcentre.ucoz.ua)

Шановні студенти, будьте відповідальними та щиросердечними та не жалійте краплини крові!