Житомирська обласна колегія ВСР

9fodoqqrWWAСьогодні у святковий день відбулося засідання обласної колегії Всеукраїнської студентської ради в Технологічному університеті.

Участь у колегії прийняли найактивніші лідери Органів студентського самоврядування нашого міста.

1. Організаційні питання діяльності Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України:

1.1  Про структуру керівних органів Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України;

1.2          Про реорганізацію структури Житомирської колегії Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України.

2. Щодо плану роботи Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України на ІІ семестр 2012 – 2013 н.р. розробка плану пропозицій, щодо його покращення.

3.Про участь у розробленні проекту нової редакції Закону України «Про вищу освіту».

Результатами засідання, стало структурна реорганізація обласної колегії, та призначення голів в обласних осередках, які надалі входитимуть до Секретаріату (комітетів) ВСР та розробка пропозицій до законопректу “Про вищу освіту “№1187.