«ДОПОМОЖИ ДИТИНІ ЗІБРАТИСЯ ДО ШКОЛИ»

A-1Після засідання Житомирської колегії Всеукраїнської студентської ради при МОН України, було вирішено керівниками ВНЗ м.Житомира прийняти участь в благодійній акції «ДОПОМОЖИ ДИТИНІ ЗІБРАТИСЯ ДО ШКОЛИ».

Отже з 15 березня 2013 року було розпочато участь в проекті під керівництвом Міжнародної громадської організації “Цивілізація”.

Акція націлена на задоволення освітніх потреб дітей із сімей, які опинилися в кризових обставинах, малозабезпечених, багатодітних, неповних та прийомних сімей, дітей з обмеженими можливостями та позбавлених батьківського піклування.

Не будьте байдужими – допоможіть діткам!

План проведення акції

МГО «ЦИВІЛІЗАЦІЯ»

ВНЗ, СНЗ

До 25.03.13

Створення робочої групи для проведення акції

До 25.03.13

Початок акції:

–          інформування населення для залучення благочинників до вищезазначеної  акції.

Початок акції:

–          розміщення друкованого оголошення про початок акції на території ВНЗ та гуртожитків, СНЗ;

–          росповсюдження інформації щодо акції.

До 19.04.13

Збір допомоги на території МГО Збір допомоги на території ВНЗ та СНЗ

До 26.04.13

МГО «ЦИВІЛІЗАЦІЯ» особистим транстпортом збирає по ВНЗ та СНЗ акційні товари та перевозить їх на центральний склад організації для оформлення актів та формування наборів.

До 03.05.13

Завершення акції:

–          оформлення акту на отримання товарудопомоги;

–          оформлення списку набувачів допомоги.

Завершення акції:

–          перевірка акту на отримання допомоги;

–          узгодження списку набувачів допомоги.

До 17.05.13

Надання допомоги набувачам з присутністю представників від учасників проведення акції (за бажанням). Надання допомоги набувачам

31.05.13

Оформлення та розміщення звіту щодо результатів проведення акції Узгодження формату та розміщення звіту щодо результатів проведення акції