Бер 27, 2013 - Без категорії    No Comments

UNISTUDY – все про навчання за кордоном!

logoШановні студенти!

Пропонуємо вашій увазі сайт UNISTUDY – інформаційний ресурс, де ви можете детальніше дізнатися про навчання за кордоном та міжнародні молодіжні програми.

Вся інформація на сайті направлена на підвищення академічної мобільності українських студентів на арені міжнародної освіти та науки. Тут ви  зможете знайти найсвіжіші анонси про міжнародні молодіжні тренінги, семінари, студентські конференції, запрошення на літні школи, відгуки українських студентів про їхній досвід та іншу корисну інформацію про навчання за кордоном.

Слід відзначити, що проект UNISTUDY створено не з метою того, щоб наші студенти покидали країну, а для того, щоб надати їм можливість отримати міжнародний освітній досвід, який би вони потім використовували для розбудови України.

Вдосконалюйте свої знання та прийміть до уваги можливість закордонної освіти, що може допомогти вам в досягненні поставлених професійних цілей!