Happy Farm новий проект для студентів

01_HF_logo_gradient_strapline
23.04 в нашому університеті проходила презентція проекту від бізнес – інкубатору Happy Farm за напрямками ІТ-технолгій. Презентацію відвідати мали можливість всі бажаючи студенти нашого університету. Найактивнішими слухачами та учасниками стали представники Факультету інформаційно-комп’ютених  технолгій, 3-4 курсів.

Конкурс Happy Wake-up складається з декількох етапів:

Онлайн-рішення спеціалізованих кейсів для відбору кращих учасників конкурсу за номінаціями;
проведення навчальної програми для учасників конкурсу на базі бізнес-інкубатора Happy Farm, з метою розробки командами прототипів продуктів, за підтримки закріплених за кожною командою локальних менторів;
захист учасниками своїх проектів, визначення резидентів бізнес-інкубатора Happy Farm та учасників проекту Happy School (безкоштовна школа підприємництва для молоді).
Вас чекають нові класи, серед них для студентів найбільш цікаві – З, D і F:

SAM_3729

Клас A. Стартапи-резиденти – команди, розвиваючі власні проекти. Напрямок ІТ: Mobile, Cloud Computing, Games, Social Networking, SaaS.
Клас B. Талановиті програмісти, ІТ фахівці, готові до проектної роботі для великих американських компаній, з подальшим отриманням частки в компанії.
Клас С. Молоді команди, талановиті студенти технічних ВНЗ, готові розробляти інноваційні проекти і рішення для американських компаній.
Клас D. Спеціальні короткі менторські програми для школярів з цікавими ідеями.
Клас E. Працюючі бізнеси, як малі та середні, так і великі, які хочуть вийти на глобальні ринки, а також розвивати своїх технічних топ-менеджерів.
Клас F. Талановиті студенти технічних ВНЗ, готові розвиватися разом зі студентами Стенфорда і Берклі в одній команді.
Клас G. Молоді підприємці, готові працювати представниками американських компаній і розвивати їхні бізнеси на європейських ринках.

Відео та презентацію додатово можете переглянути тут http://vk.com/club750606?w=wall-750606_314%2Fall

SAM_3757