Голова Житомирської обласної колегії ВСР

GtLc8nixEw024 квітня 2013 року відбулося чергове засідання Житомирської колегії ВСР. Головною метою засідання було переобрання Голови колегії, Члена президії від нашої області у ВСР.

Нагадуємо, що до цього очільником Житомирської колегії ВСР – другий термін була Сладковська Алла, за часи її роботи було проведенно багато конференцій для студентів, постійно проводився обмін досвідом між головами ОСС міста та області, за для того, щоб покращити життя студентства. Алла гідно представляла нашу область на всіх рівнях влади та на теринах нашої країни та за її межами. Оскільки Сладковську Аллу було обрано Секретарем ВСР на засідані від 17 січня 2013 року, по чинному законодавству України дві посади займати не можна.

Під час засідання було обговоренно: про загальну конференцію ВСР в м.Полтава 13-14 квітня, про завершення акції “Збери дитину до школи”, про результати акції “Зроби Україну чистою” та відбулося переобрання голови колегії. Новим очільником Житомирської колегії було обрано Савіцького Владислава, студента ЖДТУ. Команда Житомирської колегії вітає Владислава. Бажаємо подальшого розвитку та збільшення ініціатив!