Конференція ВСР

zAQj1Ecv39o
12-14 квітня на базі Полтавського національного технічного університету ім.Ю.Кондратюка відбулась Конференція Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки України.

На засіданні було звітовано про роботу Всеукраїнської студентської ради починаючи з 15 вересня 2012року  і по 12 квітня 2013 року, найголовнішою подією конференції стали вибори нового очільника ВСР – яким став Олександр Тур студент Київського національного лінгвістичного університету з підтримкою у 87%.

Очільник ВСР – Олександр Тур

Після конференції учасники мали змогу познайомитись з містом Полтава та з найвизначнішими пам’ятками міста. А також,  делегати конференції мали змогу прийняти  участь у тренінгових програмах стосовно розвитку студентського самоврядування, формування лідерських навичок та сучасних медіа-технологій в органах студентського самоврядування за для подальшого особистого розвитку.

Житомирська обласна колегія ВСР

Після закінчення конференції, відбулося засідання Членів президії під час якого розглядалися, як робочі питання так і прийняття участі ВСР у всеукраїнських заходах, а саме: Всеукраїнський студентський саміт інвестиційно-інвестиційних проектів “Молодь.Освіта.Бізнес”, “Зробимо Україну чистою”, “Серце до серця” та ін.

На завершення, Житомирська обласна колегія висловлює слова вдячності Полтавському національному технічному університету ім.Ю.Кондратюка за прекрасний прийом та чудову програму. А також поздоровлюємо – Олександа Тура з новою посадою, і бажаємо йому наснаги та завзяття у роботі, натхнення та успіху в роботі.

Секретар Всеукраїнської студентської ради
Сладковська Алла