Подяка Першого заступника міністра

2013-04-17 15.53.2513 квітня 2013 року під час конференції Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, було висловлено подяку найактивнішим студентам нашої країни. Однією з таких студентів стала Сладковська Алла студентка групи ЕПМ-10 – Почесна голова Студентського ректорату, Секретар ВСР та Голова Житомирської обласної колегії ВСР . Подяку вручав Храпатий Сергій Вікторович – начальник відділу гуманітарної освіти Міністерства освіти і науки України.  Відзнака  була вручена за вагомий особистий внесок у розвиток студентського самоврядування, формування і реалізацію молодіжної політики України та відзначена Першим заступником Міністра – Сулімою Євгенієм Миколайовичем.

Вітаємо Аллу та бажаємо їй подальшого розвитку та плідної праці за для нашої молоді!

Студентиський ректорат ЖДТУ