СтудМіс Житомир

OGC65PEMxeE 26.03.13 р. в актовій залі Житомирського державного технолічного університету  відбувся довгоочікуваний кастинг найпрестижнішого конкурсу краси нашого міста “СтудМіс Житомир 2013”. Організатором даного конкурсу є студентка ЖДТУ, фіналістка минулорічного конкурсу краси «СтудМіс України 2012» – Світлана Невмержицька.

Прийняти участь в даному заході прийшло біля 50 красунь з різних вузів  нашого міста. Але журі конкурсу обрало 18 дівчат, які боротимуться за титул “СтудМіс Житомир 2013” в травні в Житомирському Облмуздрамтеатрі ім. Івана Кочерги.  Це студентки ЖДУ ім. Франка, ЖНАУ, ЖДТУ, Інститут медсестринства, ЖТЕК та інші.  Серед охочих позмагатися в конкурсі як досвідчені моделі, так і початківці. Переможиця конкурсу представлятиме Житомирську область  на “СтудМіс України 2013”  у м.Києві.

Також було організовано концертну програму, в якій приймали участь танцівники з Житомирської танцювальної майстерні “Тур де Форс”. Ця студія приймала участь в благодійному концерті “Разом до Життя”, танюцювальних шоу “Майданс”, та приймають активну участь в танцювальному житті не тільки нашого міста, але й України вцілому. Також перед учасницями та глядачами нашого заходу виступив переможець конкурсу “Караоке по Житомирськи” – Антон Лукашик та співоча зірка Денис Орловський.kogFnTIXECo

30.03.13 р. учасниці конкурсу вже  приступили до репетиції. Дівчат чекає напружена підготовка: безліч репетицій, постановки, хореографічні номери, а також фото- та відеозйомки від кращих фотографів та відео операторів Житомира.

Організатори обіцяють, що конкурс буде грандіозним та феєричним. Тож чекайте!!!

_Y_QSktj4jM

q_BOb-4ztWY