Вечір-реквієм “Запалимо поминальну свічку”

FgTRNwDWsyQ25 квітня о 21:00 біля пам’ятника “Пожежним, які врятували світ” (м. Житомир вул. Героїв Пожежних 67б) пройшов вечір-реквієм “Запалимо поминальну свічку”, приурочений 27-й річниці аварії на ЧАЕС.

Під час заходу на широкоформатному екрані транслювались документальні кадри тих подій, а учні міської гімназії №3 представили театралізовану літературно-музичну композицію “Чорнобиль 1986-го зі слів очевидців” – своєрідну інтерпретацію доленосних моментів у житті перших ліквідаторів аварії на ЧАЕС та простих пересічних жителів.

Студенти Житомирського державного технологічного університету також долучилися до заходу і разом з сотнями присутніх  вшанували учасників ліквідації аварії та запалили поминальні свічки.