Зробимо Україну Чистою

OLYMPUS DIGITAL CAMERA20 квітня по всій країні відбулася масштабна акція “Зробимо Україну чистою”. Небайдужі жителі різних міст вийшли на вулиці, щоб прибрати парки, сквери, місця відпочинку та зробити свою країну чистішою.

Наш університет не був виключенням, та найактивніші студенти прийняли участь у цьому масовому прибиранні, взагалом участь прийняло близько 200 студентів з 5 ВНЗ нашого міста. Ми змогли долучитися до акції завдяки ініціативі “Фонду громади житомира” та за підтримки Всеукраїнської Студентської Ради при МОН України. Прибиралася територія занедбаного дитячого садочку по вулиці Крошенській 10.

Студентський ректорат висловлює подяку усім небайдужим студентам які прийняли участь в акції та допомогли Україну зробити чистою.

Більш детальний фотозвіт знаходиться за адресою http://vk.com/album-48775007_173169313

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
z10KRSZK-wA
2uVKQ5vUhLs
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Фонд Громади Житомира та Всеукраїнська студентська рада при МОН висловлює подяку студентському ректорату ЖДТУ за активну участь у акції, проявлені під час прибирання свідомість та ініціативу.