Тра 22, 2013 - Без категорії    No Comments

Фінал акції «Збери дитину до школи»

fVJUTMeO0lk 17 квітня 2013 року відбувся фінал акції «Збери дитину до школи», під час якої всі студенти нашого міста збирали канцелярські товари для школярів.

Метою даного заходу було допомогти шкільними товарами

дітям із малозабезпечених родин.

Організаторами акції були Житомирська обласна колегія ВСР та МГО “Цивілізація”, участь у акції прийняли студенти Житомирського державного технологічного університету, Житомирський державний університет ім. І.Франка, Житомирський торгівельно-економічний коледж КНТЕУ, Житомирський інститут медсестринства.

Акція продовжувалась протягом 1 місяця, наші студенти не залишилися байдужими та з радістю долучилися до акції під час якої було зібрано велика кількість необхідної канцелярії.

Результатом акції стали пакунки для 200 діток, які будуть у пригоді у наступному навчальному році, їх щирі посмішки та радість і звісно задоволення наших волонтерів від прийняття участі у акції.

Дякуємо всім студентам ЖДТУ, які долучилися до акції та в сумі зібрали найбільше канцтоварів серед інших навчальних закладів Житомира!

Окрема подяка виноситься групі МО-56 за активну участь в акції!