Тра 26, 2013 - Без категорії    No Comments

Ранкова зарядка у стилі «ZUMBA»

KQAZbv5OFkg

25 травня в Житомирі пройшла ранкова зарядка у стилі «ZUMBA», у якій взяли участь студенти ВНЗ міста та абітурієнти, які святкували останній дзвінок.

Про рухливе дозвілля житомирян піклуються: Житомирська обласна Колегія Всеукраїнської студентської ради, МГО “Сучасний формат” та Школа юних журналістів.

Зарядку провела Олена Ліпанова – тренер з фітнесу та танцювальних напрямків, срібна призерка Кубка Житомирської області з бодібілдингу та фітнес-бікіні, учасниця чемпіонату України.

Оскільки на сьогоднішній день люди, зазвичай, мало звертають увагу на своє власне здоров’я, то вже майже забули про ранкову зарядку та її позитивну роль для людини. Молодь міста своїм власним прикладом вирішила показати, як можна весело та з користю для себе проводити декілька хвилин в день, для отримання заряду бадьорості та позитиву.

BjfvAlM9_Jw

Зарядка пройшла дуже весело та позитивно, всі учасники отримали в подарунок гарний настрій на декілька днів, а організатори досягли поставленої мети – звернули увагу оточуючих на власне здоров’я та нагадали їм про важливість піклування про нього.