Робота Розвиток Результат

934097_500470106674263_521372140_nПротягом двох днів в Житомирському державному технологічному університеті проходив захід «Робота Розвиток Результат». Організаторами якого стали Студентський ректорат ЖДТУ, Житомирська обласна колегія ВСР та ГО «Наш дім Житомир».

Організатори ставили у себе на меті надати студентам необхідної інформації стосовно працевлаштування та познайомити молодь з успішними підприємцями міста Житомира.

В рамках проекту запрошеними гостями стали : Світлана Сухомлин – генеральний директор  ТОВ «Кон Бріо»  – темою виступу «Крок на зустріч один одному», студенти мали можливість почути, що саме роботодавець хоче від молодого спеціаліста та яким вимогам має відповідати.

DSC_0082

Анна Сегедіна – директор з персоналу ТОВ «Кон Бріо» , яка з більш практичної точки зору розповіла студентам про те, як саме шукати роботу в м. Житомирі, про правила написання резюме та проходження співбесіди.

Геннадій Зубко – Депутат Верховної Ради України. Провів цікаву лекцію про планування майбутнього, поділився власним досвідом ведення успішного бізнесу та саме головне надихнув студентів на продуктивну роботу над собою за ради власного майбутнього.

575761_500470073340933_143973067_n

Олег Горай – ділився власним досвідом активної молодої людини, яка працює не тільки на власний розвиток, а й на розвиток держави.

Інна Палько – розповіла про Інтерактивний театр, та його важливу роль для суспільства.

Сергій Сухомлин та Сергій Мірошніков – поділилися зі студентами власним досвідом успіху та ведення бізнесу. Дали молоди безцінні поради, щодо можливостей власного розвитку та розповіли про вимоги роботодавців, що до молоді які прийшли на перше робоче місце.

А на завершення відбувся тренінг «Самооцінка шлях до успіху», який проводив Віталій Климчук.

Учасниками лекцій та тренінгів стали студенти 3-5 курсів ЖДТУ, а також були студенти з інших ВНЗ м. Житомира. Молодь залишилась задоволеною та натхненою на творення великих справ, щодо власного життя.

DSC_0079