Тра 26, 2013 - Без категорії    No Comments

«РОЗВИТОК, РОБОТА, РЕЗУЛЬТАТ»

righdrugh-0druh4u5y-0id5u[0djoh;smnhyls28 та 29 травня на базі Житомирського державного технологічного університету вперше проводитиметься захід направлений на допомогу студентам пристосуватися до тяжких робочих буднів.

Метою заходу є:

• Інформаційна допомога молоді у вирішенні основного болючого питання – працевлаштування;
  •  Налагодження контакту та взаєморозуміння між роботодавцями та потенційними робітниками.

Студентам буде надана можливість:

• Зустрітися з роботодавцями та отримати від них необхідну інформацію;
  • Отримати уявлення, що їх буде чекати на першому робочому місці;
  •  Сприяння особистому розвитку молоді;
  • Надання необхідної інформації студентам про можливість самостійного вирішення проблем, пр. суспільні рухи та громадські ініціативи.

Теми тренінгів:

• Очікування потенційного працівника та потреби роботодавця – як побудувати міст, допомогти один одному.
  • Активна життєва позиція, успіх крок за кроком;
  • Громадська робота: набуття досвіду та корисних знайомств;
  • Додаткові можливості навчання онлайн.
  • Як грамотно написати резюме та що необхідно робити, щоб Вас забрав «з руками  й ногами» обраний Вами роботодавець.
  • Яким є шлях від працівника до директора, як бути найкращим у своїй сфері.
  • Робота над підвищенням впевненості в собі, адекватною самооцінкою, розвиток вміння спілкування на вербальному та невербальному рівнях.

Запрошені лектори та тренери – успішні підприємці міста Житомира, громадські діячі, директори з персоналу та сертифікований психолог консультант (метод позитивної психотерапії, № UKR-113-2011).

До участі запрошуються усі бажаючі студенти переважно 4-5 курсів.

Захід проводитиметься 28 та 29 травня з 11-10 у 316 ауд.

Захід проводиться за сприянням Студентського ректорату ЖДТУ та за підтримки Житомирської колегії  ВСР