День ЖДТУ – нам 53!

0TXd_wWmTX8Сьогодні Житомирський технологічний університет святкує своє 53-річчя!

З цієї нагоди в університеті було проведено ряд святкових заходів.

Всіх студентів та викладачів біля головного входу зустрічав святковий оркестр, щоб подарувати усім позитивний настрій на увесь день.

Органами студентського самоврядування була оформлена дошка побажань, де студенти могли залишити свої побажання та привітання.

Після святкового привітання ректора Мельничука П.П. студентам та викладачам була представлена концертна програма.bGtyXS1ghLY

На майданчику університету відбувалось проведення різноманітних конкурсів, за участі в яких, студенти мали змогу отримати заряд позитиву і подарунки.

JL7lt7C-FAAСвоєрідним подарунком для університету став флешмоб, проведений студентським ректоратом, “Нам 53”.

Протягом всього наступного часу талановиті студенти університету за допомогою конкурсів, танцювальних та вокальних номерів підтримували святкову атмосферу та дарували студентам і викладачам чудовий настрій.

ЖДТУ заснований у 1960 р. як загальнотехнічний факультет Київського політехнічного інституту. З 1975 р. – Житомирський філіал вказаного інституту. За час свого існування філіал підготував майже 6000 висококваліфікованих спеціалістів, попит на яких у промислових центрах України завжди перевищував пропозицію. Філіал за обсягом наукової роботи та інших видів діяльності переріс межі підрозділу Київського політехнічного інституту.2NNcQsi4wFc

p9f_W0HfPYE1994 р. – це самостійний навчальний заклад – Житомирський інженерно-технологічний інститут, який успадкував кращі традиції загальнотехнічного факультету та філіалу Київського політехнічного інституту.

Знаменною віхою в історії навчального закладу став 2003 рік. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 березня 2003 р. №149 реорганізовано Житомирський інженерно-технологічний інститут шляхом перетворення в Житомирський державний технологічний університет.

Дякуємо всім студентам і викладачам, які долучились до святкування Дня ЖДТУ і приймали участь у святкових заходах!LyQHAgKCyXw