Вер 16, 2013 - Без категорії    No Comments

Розпочався прийом заявок на участь в програмі “Відкритий світ інформаційних технологій” від Microsoft

d9b208614500b6f80739755fd29fad52_M

МГО “Сучасний формат” за підтримки Microsoft YouthSpark розпочала прийом заявок на участь в програмі “Відкритий світ інформаційних технологій”.

Проект “Відкритий світ інформаційних технологій” (або Information Dissemination and Equal Access, скорочено IDEA) впроваджується з метою розвитку інформаційної грамотності, поліпшення якості освіти, підвищення рівня соціального і культурного розвитку, а відтак поліпшення рівня життя людей, які потребують особливої підтримки з боку суспільства.

Участь в проекті дає можливість пройти навчання за такими напрямками:

• Основи роботи з комп’ютером
  • Основи роботи з цифровими та мультимедійними даними
  • Хмарні технології
  • Основи роботи в інтернеті
  • Основи комп’ютерної графіки

Навчання буде проходити в регіональному тренінговому центрі “Бібліоміст”, на базі Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича.

Участь в програмі – безкоштовна!!!

Щоб стати учасником програми потрібно зробити два простих кроки:

• Заповнити анкету (або зателефонувати до координатора програми Тетяни Сиропятової: (063) 489-70-93, e-mail:syropyatovatanya@gmail.com )
  • Отримати читацький квиток (читацький квиток можна отримати перед початком першого заняття. При собі мати паспорт або учнівський/студентський квиток та 5 гривень)

По завершенню навчання слухачі отримують сертифікати від компанії Microsoft Ukraine.