Вер 29, 2013 - Без категорії    No Comments

Заборона тютюнокуріння на території ЖДТУ та студентських гуртожитках

10_ TsWph_croper_ru

У Житомирському державному університеті, ректором, проф. Мельничуком П.П. видано наказ “Про заборону тютюнокуріння на території університету та студентських гуртожитках”.

Відповідно до цього наказу, на виконання ст.56 Закону України “Про освіту”, наказу МОНУ від 8 листопада 2004 року №855 “Про заборону тютюнокуріння в навчальних закладах і установах Міністерства освіти і науки України” і затвердження заходів щодо проведення антинікотинової інформаційно-освітньої та профілактичної роботи серед студентської молоді та з метою надання студентам об’єктивних  сучасних знань щодо вироблення відповідного ставлення до власного здоров’я та усвідомлення його ціннісної значущості, викорінення легковажного ставлення відносно куріння, пропаганди здорового способу життя, а також його навичок, було вирішено затвердити проведення наступних заходів.

1.  Заборонити студентам та співробітникам ЖДТУ тютюнокуріння на території університету та студентських гуртожитках, окрім спеціально відведених для цього місць.

2.  Деканам факультетів, директору інституту, кураторам академгруп взяти під особистий контроль дотримання студентами та працівниками університету вимог щодо заборони тютюнопаління.

3.  Завідувачам кафедр університету, керівникам структурних підрозділів посилити роз’яснювальну роботу серед співробітників та студентів щодо шкідливості тютюнокуріння, контролювати виконання працівниками даного наказу.

Варто відзначити,що ці і всі інші заходи, направлені на те, щоб молодь якомога більше притримувалась здорового способу життя.