Конкурс краси “Міс ЖДТУ – 2013”!

hgoS6iumf_420 жовтня, пройшов конкурс краси за звання “Міс ЖДТУ 2013”. 14 красунь боролися не лише за звання найкращої, але й за головний приз – романтичну мандрівку до Парижу від туристичної агенції.

Дійство  пройшло в Житомирському обласному музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги. Складну, але почесну місію організації конкурсу взяла на себе минулорічна переможниця “Міс ЖДТУ” Світлана Невмержицька з міцною та креативною командою учасниці конкурсу “Міс ЖДТУ 2013”- найкрасивіших та найталановитіших студенток Житомирського державного технологічного університету.

Родзинкою даного заходу стало  те, що переможниця окрім цінних подарунків та звання найкрасивішої студентки ЖДТУ, представлятиме свій учбовий заклад на регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу краси, кмітливості та таланту “СтудМісс України”, а саме буде захищати честь свого університету на “СтудМіс Житомир 2014”, який відбудеться вже цієї весни.

a3f313dd7231052540a956e9e4638b7d

Переможниця Анна Шамрай здобула право виступити на конкурсі краси Студ Міс Житомира, а міс глядацьких симпатій Олександра Подкаура поїде на тиждень до Парижу.

Першою віце міс стала Олена Якименко, Другою – Ірина Терещук. Переможницею “Міс Інтернет-симпатія” користувачі сайту визначили Анну-Марию Марчук, вона отримала солодкий подарунок від фірмової кав’ярні.

Вітаємо дівчат з перемогою і бажаємо не зупинятися на досягнутому та підкорювати нові вершини!