Жов 10, 2013 - Без категорії    No Comments

Презентація освітнього web-сервісу “іnstudies”

Izobrazhenie_019 (1)8 жовтня в ЖДТУ відбулася презентація освітнього web-сервісу “іnstudies”.

Студентам було представлено перший в Україні веб-сервіс, який направлений виключно на покращення та сприяння навчального процесу.

instudies – це безкоштовний веб-сервіс для студентів, що надає корисні онлайн-інструменти для навчання.  За допомогою instudies студенти в рамках своєї віртуальної групи можуть організовувати весь навчальний процес в інтернеті: вести розклад, зберігати навчальні матеріали, обмінюватись конспектами,обговорювати та виконувати колективні проекти, спілкуватись з викладачами.Izobrazhenie_005 (1)

Переваги для студентів:

1. instudies підвищує ефективність навчання та дає можливість економити час на пошуках необхідного навчального матеріалу.
2. instudies допомагає залишатися в курсі всіх подій пов’язаних з навчальним процесом. .
3.instudies дозволяє завжди залишатися на зв’язку зі своєю групою.
4. instudies допомагає в індивідуалізації навчального процесу та роботи із студентами.

Izobrazhenie_003Партнерами web-сервісу вже стали такі компанії, як :

1. Агрохолдинг«Мрія» – лідери агропромислової галузі в Україні.
2. Портал osvita.ua – найбільший український сайт присвяченій питанням освіти.
3. GMCJunior – Всеукраїнський чемпіонат зі стратегічного менеджменту для студентів.

На сьогоднішній день користувачами instudies вже стали тисячі студентів України, які на власному досвіді переконались в усіх перевагах користуванням веб-сервісом.прооро