З Днем працівника освіти!

Z-dnem-vchytelya

Щиро вітаємо усіх працівників освіти з їх професійних святом!

Висловлюємо  вдячність за самовіддану працю, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, яке ви повсякчас даруєте студентам!

В наш час, саме на Вчителів покладена почесна місія формування у молоді патріотизму, високої громадянської свідомості та людських чеснот, які є основоположними для сильної демократичної держави і духовно багатого, культурно розвиненого суспільства.

Примножуючи здобутки вітчизняної освіти,працівники освіти, сприяють вихованню гідного покоління, здатного продовжити розбудову незалежної країни, а ваші знання, досвід, мудрість стануть запорукою кращого майбутнього.

У день свята щиро дякуємо вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Від імені студентів ЖДТУ, бажаємо вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги!