Лис 30, 2013 - Без категорії    No Comments

В Житомирі створюють “Молодіжний Актив Розвитку”

АктивДля організації впровадження нових соціально-культурних, молодіжних проектів, залучення небайдужих лідерів, організаторів-однодумців, креативних осіб до впровадження молодіжної політики за підтримки Директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Раїси Гулої створюється “Молодіжний Актив Розвитку”.Ініціатори та засновники “Молодіжного Активу Розвитку”:Віталій Сівко – радник Директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Гулої Раїси Миколаївни, Голова ЖОМГО “ХХІ покоління”;Владислав Савіцький – голова Житомирської колегії Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, студентський ректор Житомирського державного технологічного університету, заступник голови “ЖОМГО ХХІ покоління”.Представлення “Молодіжного Активу Розвитку ” планується у грудні 2013 року.