Гру 13, 2013 - Без категорії    No Comments

Благодійна акція “В ім’я життя”

2YuRgxIe5VkНещодавно студенти ЖДТУ долучилися до благодійної донорської акції “В ім’я життя”.

Висловлюємо подяку студентам всіх факультетів університету, які проявили небайдужість та долучилися до акції.

Розглянемо, на скільки важливо стати донором крові!?

rpAcfWGPrB4

Бути донором – це норма життя дорослої та відповідальної людини.

Бути донором – це означає рятувати життя людей, тобто бути героєм навіть в звичайних для тебе умовах.

Кров, одержана від донорів, може знадобитися в різних ситуаціях.

Зокрема:

• жертвам автомобільних аварій,
  • жінкам під час пологів,
  • хворим під час різних операцій з онкогематологічними захворюваннями.

Також з крові та її компонентів виготовлять ліки для хворих деякими важкими захворюваннями.

Це означає, що в певний момент ДОНОРСЬКА КРОВ МОЖЕ ЗНАДОБИТИСЯ ПРАКТИЧНО КОЖНОМУ З НАС.

Хто може стати донором:

–          Вік старший 18 років;

–          Вагою більше 50 кг;

–          І відсутність протипоказань (повний список протипоказань www. Bloodcentre.ucoz.ua)

Нагадаємо, якщо ви бажаєте стати донором “В ім’я життя” звертайтесь за інформацією в деканат ваших факультетів.

MXrwNILK7MMШановні студенти, будьте відповідальними та щиросердечними і не жалійте краплини крові для тих, хто її нестерпно потребує!