Гру 2, 2013 - Без категорії    No Comments

Заява Всеукраїнської студентської ради стосовно євроінтеграційної ситуації в Україні

6595Всеукраїнська студентська рада підтримує евроінтеграційний курс нашої держави, як такий, що найбільш відповідає сучасним демократичним принципам та прагненням студентської молоді України!

Право нашої держави на побудову сучасного демократичного європейського суспільства – це не примха, а історично виважене рішення, яке цілком підтримується нашою молоддю. ВСР не стоїть осторонь цих питань, але зауважує, що  будь які остаточні рішення повинні бути колегіальними та загально підтриманими. Саме для цього були проведені обговорення цього питання серед представників органів студентського самоврядування з різних областей України. Позиція студентства єдина в багатьох питаннях, але слід чітко підкреслити деякі з них!

Всеукраїнська студентська рада, висловлюючи думку представників органів студентського самоврядування України, засуджує спроби деяких політичних сил використовувати студентів як інструмент досягнення своїх корисних політичних інтересів! Такі дії з боку політиків говорять про зневажливе ставлення до нашої країни в цілому та до кожного з нас окремо. ВСР закликає кожного поважати себе та не допускати принизливого використання студентства, як якогось «політичного інструменту».

Студентство, як найбільш активна частина суспільства повинно усвідомлювати відповідальність за свої вчинки, в першу чергу перед самими собою. Студенти не повинні піддаватись на провокації, спроби втягнення їх до силових конфліктів.

Не треба також забувати, що основне завдання студентів – це навчання, і ніщо не повинно відволікати від навчального процесу. Студенти України! Будьте свідомими громадянами своєї держави і пам’ятайте лише освічена молода еліта зможе наблизити нашу державу до найвищих європейських стандартів життя.

Всеукраїнська студентська рада завжди буде на боці інтересів студентства України!