Вітаємо зі святом Хрещення Господнього!

1326895936Кожного року, 19 січня, православні та греко-католицькі християни відзначають свято Хрещення Господнє. Це велике свято, яке є завершальним у різдвяно-новорічному циклі, яке в народі має назву Йордан, або Водохреща. 

 

Шановні студенти!

Прийміть найщиріші вітання з Хрещенням Господнім!

Свято Хрещення дано нам для того, щоб ми по-новому поглянули на світ навколо нас, повірили в його чистоту і прийняли в серце його красу. Нехай водохресний дух очистить вас, знімаючи з плечей всі життєві турботи, нехай подарує благоденство і радість, зміцнить віру, вселить надію. Бажаємо любові, здоров’я, благополуччя і щастя на багато – багато років!

Із Хрещенням Господнім пов’язують хрещення в Йордані Христа. Коли Ісус Христос досяг 30-річного віку, він прийняв хрещення від Івана Хрестителя в річці Йордані. Коли вийшов на берег – з небес почувся голос Бога-Отця, який назвав Ісуса своїм Сином. І на нього зійшов Святий Дух в образі голуба. Звідси ще одна назва свята — Богоявлення. Православні та греко-католики вважають, що саме це свято засвідчує таїнство Святої Трійці. Адже в цей день, за християнським вченням, з’явився Бог у трьох іпостасях: Бог Отець — в голосі, Син Божий — у плоті, Дух Святий — у вигляді голуба.

Бажаємо Божого благословення і благодаті! З Водохрещем!

Напишіть відгук