Kонкурс студентської творчості «ПЛАКАТОМ ПО ВИТРАТАХ»

plakatom-po-vytratah

Запрошуємо студентів ЖДТУ до участі у конкурсі на кращу агітку в сфері енергозбереження “Плакатом по витратах”.

Мета конкурсу – сформувати енергоефективний світогляд суспільства шляхом залучення талановитої молоді до навчально-практичної діяльності з питань ефективного використання енергетичних ресурсів, використання відновлюваних джерел енергії, а також активізації творчої діяльності студентів, сприяння професійному росту молодих дизайнерів.

Учасники конкурсу мають створити візуальні образи, що виховуватимуть культуру ефективного споживання енергоресурсів, вплинуть на ставлення людей до нераціонального використання енергії та їх поведінку.

Тематика: ефективне використання енергетичних ресурсів; використання відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.

Старт конкурсу – 4 жовтня 2013 р.
Кінцевий термін подачі робіт – 1 квітня 2014 р.
Підбиття підсумків та нагородження переможців – 15 травня 2014 р.

РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА УЧАСТНИКА КОНКУРСУ

За додатковою інформацією звертайтеся за тел.: (044) 590-59-65;
pressanaer@ukr.net (Управління популяризації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності України).