Благодійна донорська акція “Крапля крові”

IRdE3QiSgAIПройшла чергова донорська акція “Крапля крові”, організована студентським ректоратом ЖДТУ.

Загалом кров здало 56 людей. База студентських донорів планується збільшуватись. Нагадаємо, що дана донорська акція, Студентським ректоратом ЖДТУ, проводиться не вперше. Протягом декількох років студенти періодично, в якості донорів, здають кров.

Висловлюємо подяку студентам всіх факультетів університету, які проявили небайдужість та долучилися до акції.

Адже часто донорська кров є життєво необхідною при лікуванні багатьох захворювань.
Ми закликаємо вас не зупинятися на цьому, і час від часу допомагати людям, які цього потребують. Для них це дуже важливо, і ваша, нехай на перший погляд, невелика допомога, для них означає ще один крок на шляху до одужання.

Нагадаємо, якщо ви бажаєте стати донором “В ім’я життя” звертайтесь за інформацією в деканат ваших факультетів.D_j1L6UJrxAvBTiqVzPuAQ

Xn3qedX0J_w

NP2OFswB7us