Загальноукраїнська акція «ГОЛОС НАРОДУ»

Rsym23_hm2E 19.03.2014 року о 12.00 год. відбудеться  громадянська акція народної солідарності «ГОЛОС НАРОДУ»!

Звернення

до всієї молоді  України, їх батьків, рідних і близьких людей; до трудових колективів і навчальних закладів, медичних установ і бізнес-структур; до школярів і пенсіонерів, бідних і багатих; до ВСІХ хто любить цю ЗЕМЛЮ і живе на ній.

Дорогі і близькі нам усі люди в Україні!

Нинішня ситуація в нашій державі не може залишати осторонь кожного з нас і зобов’язує до чіткої відповіді на питання «ХТО МИ Є?».

Дії щодо анексії нашої території, окупація Криму, військові погрози – все це є спробою залякати і деморалізувати наше суспільство, поділити нас, і в котрий раз спробувати підкорити своїй волі. На все це ми – студенти Житомирщини – відповідаємо однозначно: «НІ!».

Ми – студенти Житомирських вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації- виступаємо з ініціативою проведення загальноукраїнської громадянської акції народної солідарності «ГОЛОС НАРОДУ», як символу миролюбства,стійкості та єдності нашої країни – нашого народу. З цієї нагоди, ініціативна група звертається до Вас з проханням долучитися до участі в даному заході за місцем проживання, праці або навчання.

Акція «ГОЛОС НАРОДУ» відбудеться в середу 19.03.2014 року о 12.00 год.(за київським часом) в усіх областях України та Автономній Республіці Крим.

Детальний план проведення загальноукраїнської акції народної солідарності “ГОЛОС НАРОДУ”