Кві 12, 2014 - Без категорії    No Comments

Спорт – вибір сучасної молоді!

logo-01мип

В рамках проведення “Тижня спорту” в ЖДТУ, представники студентського ректорату закликали студентів ЖДТУ займатись спортом.

Студентський ректорат сподівається, що мотиваційні фрази, які були використані в даному заході, допоможуть студентам не зволікати зі спортивного шляху або тільки розпочати його.

Спорт є ефективним засобом фізичного виховання. Його цінність визначається стимулюючим впливом на поширення фізичної культури серед різних верств населення і в цьому плані спорт має міжнародне значення.
555
Але він не зводиться лише до фізичного виховання. Спорт має самостійне загальнокультурне, педагогічне, естетичне та інші значення. Це особливо стосується “великого спорту”. Крім того, ряд видів спорту взагалі не є дійовим засобом фізичного виховання або має до нього лише опосередковане відношення (наприклад, шахи). З іншого боку, фізичне виховання не може обмежуватись лише спортом і він не може розглядатись як універсальний засіб фізичного виховання, тому що ставить підвищені, часто граничні вимоги до функціональних можливостей організму людей, їх віку, стану здоров’я і рівня підготовленості.

Спорт  – це здорове життя! Обирайте вірний шлях для життя!